Sport

Me shumë ndryshime dhe pa trajner, ky është formacioni i Kosovës kundër Sllovenisë

Kosova është mysafir i Sllovenisë në ndeshjen e javës së pestë të Ligës së Kombeve.

Dardanët po kërkojnë fitoren e parë në këtë fazë dhe do të hidhen në fushë pa trajnerin Bernard Challandes që ka dalë pozitiv me koronavirus.

Kundër Sllovenisë ndeshjen do ta drejtoj Muharrem Sahiti derisa do të ketë edhe mungesa në formacion.

Ky është formacioni i Kosovës kundër Sllovenisë:

Muric,
Vojvoda, Aliti, Rrahmani, Hadergjonaj,
Kryeziu, Rashkaj
Zhegrova, V. Berisha, B. Berisha
Muriqi

Postime të ngjajshme
Sport

Po bënë historinë me Ballkanin, Mirlind Daku tregon çelësin e suksesit

Sport

Zyrtare: Finalja e kompeticionit të madh evropian do të zhvillohet në 'Air Albania'

Sport

Pele shkruan postim zemërthyes një javë pas vdekjes së Maradonës

Sport

Kundërshtarët jo se jo, por as në stërvitje nuk po mundin ta ndalin Almir Kryeziun