Show Bizz

Me Robertin u nda, po këtë unazë misterioze kush ja dhuroi Norës?

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

“Roberti dhe Nora ndahen”, kjo ka qenë “melodia” e mediave rozë ditët e fundit.

Pas 13 vitesh dashuri Nora dhe Roberti i dhanë fund mardhënies së tyre duke ngritur te ndjekësit debatin e “dashurisë së vërtetë”.

Por Roberti pranoi se dashuria kishte mbaruar dhe nuk kishte më vlerë të vazhdonin lidhjen por miqësia e tyrë nuk do mbaroj kurrë pasi mes tyre është vajza 4 vjeçare Renee.

Akuzat për të dya palët nuk u kursyen nga fansa dhe ndjekësit ku tradhtia ishte kryesorja sipas tyre.

Një detaj i dyshimt vihet re në fotot e fundit të këngëtares. Një unazë e re që Nora nuk e heq nga dora as gjatë plazhit.

Këngëtarja e mban unazën në gishtin e tretë të dorës dhe ndoshta kjo ka një kuptim të veçantë që vetëm ajo e di.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto