Sport

Me Rashicën, Werderi e fiton takimin kundër Dusseldorfit

Tashmë ka përfunduar takimi i xhiros së 18’të në Bundesligë ndërmjet Dusseldorf dhe Werder Bremenit.

Në këtë takim u shënua vetëm një gol në minutën e 67’të të duelit, gol ky që erdhi nga një super-krosim i Rashicës e që e finalizoi, Moisander, ndërkaq, më vonë u regjistrua si autogol, shkruan Reporteri.net.

Video Player

00:00
00:22

Pra, takimi u mbyll në 0:1, në favor të Werderit. Kujtojmë se skuadra e Rashicës aktualisht ndodhet në vendin e 18’të me vetëm 17’të pikë të grumbulluara në 18 ndeshje sa ka zhvilluar gjithsej.

Postime të ngjajshme
Sport

Futbollisti profesionist infektohet me Coronavirus

Sport

Amir Rrahmani në një lidhje me vajzën seksi të showbizit shqiptar? Këto foto i thonë të gjitha

Sport

Veprim i turpshëm i Ronaldos ndaj tifozit që futet në fushë dhe shkon për ta përqafon atë

Sport

Liga e Kampionëve: Real Madrid dhe Juventus pësojnë humbje