Show Bizz

Me këtë që bëri, Çağatay Ulusoy humbet simpatinë e fanseve

-ADVERTISEMENT-
Çağatay Ulusoy
-Advertisement-

Aktori simpatik dhe shumë i talentuar Çaatay Ulusoy është ndër të paktët që ka shkëlqyer dhe në tapetin e kuq përtej oqeanit. Ylli 28-vjeçar korri jo pak sukses dhe në perëndim falë “The protector” seriali i parë turk i cili u transmetua në Netflix.

Çağatay Ulusoy

Çagatay Ulusoy arriti të rrëmbente zemrat e çdo shikuesi e ndonëse prej pak kohësh pati një shkëputje nga kinematografia dhe nuk ka njoftuar për ndonjë projekt të ri, Cagatay mbetet i preferuari ynë.

Çağatay Ulusoy

Por me veprimin e fundit nuk e dimë nëse vazhdojmë të mendojmë kështu! Aktori është qethur qeros dhe nuk ka ngurruar ta ndajë foton me 4 milionë ndjekësit e tij.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto