Show Bizz

Me këmbë të ngritura lart, Kendall gati i zbuloi të gjitha – FOTO

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Kendall Jenner solli poza provokuese nga kampanja e re.

Kendall Jenner së fundi ka bashkëpunuar me markën e veshjeve “Stuart Weitzman”, shkruan lajmi.net.

Modelja u shfaq e veshur në rroba banjo dhe çizme të gjata, ndërsa kishte vënë në plan të parë format trupore.

23-vjeçarja në këto imazhe u shfaq me këmbët lartë, ndërsa edhe këtë herë dëshmoi se është një nga modelet më atraktive.

Për ndryshe, Kendall Jenner njihet si imazh i shumë brendeve të njohura dhe sfilon në pasarelat e brendeve të njohura.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto