Show Bizz

Me kë e kaloj natën Morena Taraku?

Modelja dhe këngëtarja Morena Taraku dhe stilistja e njohur Blerina Kllokoqi Rugova, mbrëmjen kanë vendosur ta kalojnë së bashku.

Ato kanë dalë për t’u argëtuar dhe bazuar në disa postime të bëra në rrjete sociale shihet se po ia kalojnë mjaft mirë.

“E çmendura ime”, ka shkruar Blerina pranë fotografisë së postuar ku shihet me shoqen e saj modele dhe këngëtare.

Postime të ngjajshme
LajmeShow Bizz

Kim Kardashian u paralajmërua të mos bashkëpunonte me presidentin Trump

Show Bizz

Të gjithë sytë nga Kylie Jenner, kaq seksi ka kohë që se kemi parë

Show Bizz

Kështu mbrohen nga “syri i keq” Genta me turkun

Show Bizz

Zaimina Vasjari zbulon gjoksin, ‘aksidentalisht’ tregon se nuk ka veshur fare reçipeta