.
Sport

Me dy gola të shënuar mbyllet ndeshja miqësore Llapi – Neftchy

Llapi ka barazuar 1:1 me skuadrën nga Uzbekistani Neftchy në sfidën miqësore që e zhvilluan sot në Antalia, shkruan Demokracia.com.

Llapi ka zhvilluar një ndeshje shumë të mirë dhe e ka dominuar takimin por nuk arriti të fitojë edhe pse në minutat e fundit kishte rast të mirë kur Veliu qëlloi shtyllën.

Skuadra e Tahir Batatinës ka treguar performancë shumë të mirë në miqësoret e zhvilluara në Antalia të Turqisë dhe duket se është gati për një pranverë shumë të nxehtë në futbollin kosovar.

Related posts
LajmeSport

Lajmi i fundit; Ish-futbollisti i Barcelonës vdes në aksident trafiku

Sport

Liga e Parë, këto janë rezultatet e plota nga xhiro e fundit

Sport

Organizohet Turniri më i madh në futboll të vogël

Sport

Gjashtë vite nga anëtarësimi i Kosovës në FIFA