Show Bizz

Me akne dhe pa grim, Rihanna “tmerron” me pamjen

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Këngëtarja me famë botërore, Rihanna, vendos të na heqë herë pas here trurin me pozat bombastike në Instagram dhe të na e “përplasë” në fytyrë faktin se është një divë dhe pikë!

Mirëpo, ndryshe nga ç’e prisnim, postimi i saj i fundit është aq i thjeshtë, sa s’ka as filtra, as grim.

2020-a ka nisur me një pamje “fresh” për Rihannan, e cila publikoi një selfie pa makeup fare.

Madje, në fytyrën e saj dallohen edhe akne, por duket se kjo s’përbën aspak problem për këngëtaren.

Ajo ndihet mirë me pamjen e saj, dhe, si me grim, ashtu edhe pa të, ajo mbetet Rihanna.

“Fotoja e parë e vitit”- shkruan këngëtarja në foton ku s’kanë ndaluar komplimentet e fansave.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto