Sport

Më 17 dhe 18 gusht testet fizike për gjyqtarët e Ligës së Parë dhe të Dytë

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Komisioni i Gjyqtarëve njofton se më 17 gusht në orën 9:00 në stadiumin “Fadil Vokrri” do të mbahen testet fizike për gjyqtarët e Ligës së Parë dhe Ligës së Dytë.

Ndërkaq, më 18 gusht, po ashtu në orën 9:00, në të njëjtin stadium, këtyre testeve do t’i nënshtrohen asistentët e Ligës së Parë dhe Ligës së Dytë.

 

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Sport

I mbajtur një vit në burgun serb pasi e ngatërruan me dikë tjetër, Petrit Dula pas lirimit rrëfen për periudhën e vështirë që kaloi

Sport

Gjilani kalon në epërsi ndaj Llapit

Sport

Shënon Llapi, e ngushton rezultatin

Sport

Duka më i votuari në UEFA, rizgjidhet anëtar i Komitetit Ekzekutiv