Sport

McGregor tregon se si duken këmbët e tij dy javë pas humbjes nga Poirieri

Conor McGregor u nokautua nga Dustin Poirier më 24 janar në Abu Dhabi.

Irlandezi ishte i pafuqishëm karshi goditjeve që mori nga Poirier në këmbë, shkruan “Zeri.info”.

Dy javë pas përballjes, pasojat e përballjes janë ende të dukshme në këmbët e McGregorit.

Tani, ai ka publikuar këmbët e tij në rrjetet sociale.

Këmët e tij janë ende të ënjtura dhe pak të deformuara.

Për shkak të dëmtimeve që mori, McGregorit iu ndalua të luftonte për gjashtë muajt e ardhshëm.

Postime të ngjajshme
Sport

Kështu ndryshon tabela në Superligë pas dy ndeshjeve të zhvilluara sot

Sport

Nga këto komuna janë rastet e reja me Covid 19

Sport

Superliga e Kosovës: Mbyllen me këto rezultate ndeshjet, Drenica – Gjilani, Arbëria – Feronikeli

Sport

SUPERLIGA: Ky është rezultati momental në ndeshjet, Drenica – Gjilani dhe Arbëria – Feronikeli