Show BizzSport

McGregor, përkrah Enca Haxhiut në Dubai

Këngëtarja nga Shqipëria Enca Haxhiu për momentin është duke shijuar disa ditë pushimi. Për këtë ajo ka zgjedhur Dubain si destinacion për të kaluar pak kohë larg aktiviteteve të përditshme.

Teksa përgjatë gjithë këtyre ditëve ajo ka qenë mjaft aktive në rrjete sociale, duke ndarë momente të ndryshme që po kalon atje.

Enca përmes “Instagramit” tregoi që rastësisht është e ulur pranë, luftëtarit të UFC-së, Conor McGregor.

“Unë dhe Conor McGregor rastësisht të ulur pranë njëri-tjetrit, unë e dua Dubain”, ka shkruar këngëtarja.

Teksa, McGregori ka kohë që gjendet në Dubai së bashku me familjen e tij.

Postime të ngjajshme
Sport

Ka gol në finalen, Dukagjini – Llapi

Sport

Milani me një këmbë në Ligën e Kampionëve

Sport

Formacionet zyrtare: Dukagjini – Llapi

Sport

Ylli i Kosovës bën debutimin në Bundesliga me Schalken