Lajme

Mbytet në Ulqin 33 vjeçari nga Kosova

Një pushues 33 vjeçar nga Kosova është mbytur në det në plazhin e madh të Ulqinit, raporton portali malazias UI-info Portal.

Sipas këtij mediumi lokal, ky është i treti person brenda javës që ndodh të përmbytet në det për shkak të erërave dhe rrymave të forta të detit.

Në njoftiim shkruhet se “nëpër të gjitha plazhet ishin vendosur flamujë të kuq paralajmërimi për mostejkalim të zonës së rrezikshme në det”. /gazetametro.net

Postime të ngjajshme
Lajme

‘Amerika merr në dorë komplet situatën’

LajmeSport

Joshua - Usyk, këtu mund ta shikoni "LIVE" meçin!

Lajme

U mbajt mbledhja e Këshillit të Sigurisë së Kosovës, ja për çfarë u diskutua

Lajme

Tragjike: Vetura del nga rruga dhe bie në lumë, një i vdekur dhe dy të lënduar