Sport

Mbyllet pjesa e parë në ndeshjen Prishtina – Bodo/Glimt

Është mbyllur pjesa e parë baras 1:1 mes Prishtinës dhe Bodo/Glimtit.

Berg shënoi për norvegjezët në minutën e 11-të, kurse për prishtinasit shënoi John (’44).

Ndryshe, kjo sfidë është e vlefshme për rundin e tretë eliminator të Ligës së Konferencës.

Postime të ngjajshme
Sport

"Efekti" Berisha rriti vlerën e Prishtinës, tani bardhekaltërit bëhen klubi më i shtrenjtë në Kosovë!

Sport

Batatina i kundërpërgjigjet “Xhebrailave”

Sport

Ronaldo biznesmen i suksesshëm, i ndryshoi jetën 40 mijë njerëzve

Sport

Ish futbollisti i Prishtinës nënshkruan për skuadrën e njohur evropiane