Sport

Mbyllet pjesa e parë Kosova – Greqia, ky është rezultati

Kanë përfunduar 45 minutat e pjesë së parë të ndeshjes Kosova – Greqia që po zhvillohet në “Fadil Vokrri” në kuadër të eliminatoreve për Kampionatin Botëror “Katar 2022”.

Fraksioni i parë është mbyllur me rezultat 0:1 me një gol të shënuar në minutën e fundit.

Mbetet të shihet çfarë do të ndodhë në 45 minutat e pjesës së dytë, ku shpresohet se Dardanët do të arrijnë të shpërthejnë dhe të arrijnë te fitorja.

Postime të ngjajshme
Sport

"Efekti" Berisha rriti vlerën e Prishtinës, tani bardhekaltërit bëhen klubi më i shtrenjtë në Kosovë!

Sport

Batatina i kundërpërgjigjet “Xhebrailave”

Sport

Ronaldo biznesmen i suksesshëm, i ndryshoi jetën 40 mijë njerëzve

Sport

Ish futbollisti i Prishtinës nënshkruan për skuadrën e njohur evropiane