Sport

Mbyllet pjesa e parë e super ndeshjes, Gjilani – Ballkani

Është duke u zhvilluar super ndeshja e javës së tretë, në Superligën e Kosovës në futboll, shkruan BlicMedia.

Gjilani dhe Ballkani janë duke u përballur nè stadiumin “Agim Ramadani – Katana” nè Gjilan.

Pjesa e parë e kësaj sfide ka përfunduar pa gola 0:0. /BlicMedia.net

Postime të ngjajshme
Sport

Prishtina - Gjilani: Mbyllet pjesa e parë e përballjes

Sport

LIVE LIGA E PARË

Sport

Ka gol në stadiumin 'Fadil Vokrri"

Sport

Përsëri mungon Mezani, Gjilani me trajner të ri kundër Prishtinës