Sport

Mbyllet pa gola pjesa e parë mes Villarreal dhe Barcelonës, por Depay humbet një shans të artë

Ka përfunduar pjesa e parë mes Villarrealit dhe Barcelonës.

Pjesa e parë mes Vilarrealit dhe Barcelonës është mbyllur me rezultat të barabartë pa gola 0-0.

Barcelona kishte mundur që fare lehtë të ishte në avantazh sikur Depay të tregohej më i vëmendshëm përballë portierit kundërshtar.

Mesfushori De Jong dha një pasim fantastik për holandezin duke e vendosur atë ballë për ballë me portierin, megjithatë goditja e tij shkoi jashtë portës.

Mbetet të shihet nëse do të ketë një 45 minutësh të dytë më shpresëdhënës sa i përket shënimit të golave.

Related posts
Show BizzSport

Kjo është befasia që Cristiano ia bë Georginën në mes të Dubait

Sport

Me dy gola të shënuar mbyllet ndeshja miqësore Llapi – Neftchy

Sport

Distria Krasniqi në gjysmëfinale

Sport

Tri ditë nga fundi i merkatos – Barcelona ‘All-In’ për Aubameyang

Leave a Reply

Your email address will not be published.