Sport

Mbyllet ndeshja, Gjilani – Ballkani

Ka përfunduar super ndeshja e javës së tretë, në Superligën e Kosovës në futboll, shkruan BlicMedia.

Gjilani dhe Ballkani janë përballur nè stadiumin “Agim Ramadani – Katana” nè Gjilan.

Kjo përballje edhe përkundër disa rasteve nga të dyja palèt ka përfunduar pa gola 0:0. /BlicMedia.net

Postime të ngjajshme
Sport

Real Madridi i shpëton turpit, por jo edhe humbjes

Sport

Ajax – Liverpool, Klopp me disa mungesa

Sport

E mposhti ish-skuadrën, këto janë fjalët e Ramadanit pas fitores në Drenas

Sport

Drita pësoi humbje nga Ballkani, Nuhiu flet për kartonin e kuq