Sport

Mbyllet ndeshja dramatike mes Bashkimit dhe Trepçës, ky është rezultati

Është mbyllur ndeshja e fundit e xhiros së parë në Superligën e Kosovës në basketboll mes Bashkimit dhe Trepçës.

Në ndeshjen që u zhvillua në “Sezai Surroi”, u zhvillua një përballje tejet interesante, shkruan “Zeri.info”.

Ndeshjen e fitoi Bashkimi me rezultat tejet të ngushtë 73:72.

Më i miri i ndeshjes së sontme ishte Nikola Vukcevic me 22 pikë të tubuara.

Trepça kishte mundësi të artë për të fituar në çastet e fundit të ndeshjes, por kjo nuk u arrit. /

Postime të ngjajshme
Sport

Ish-futbollisti i Dritës triumfon në Kupën e Lituanisë, thotë se është koha për një aventurë të re

Sport

Trajneri shqiptar harron Koronavirusin, rikthehet në stërvitje me skuadrën e tij

Sport

Rrëfimi special i shqiptarit: Si u futa në suitën e Maradonës, vinte në Tiranë për 100 mijë euro

Sport

Batatina mbështet delegimin e gjyqtarëve të rinj në Superligë