Sport

Mbyllet me këtë rezultat miqësorja, Spanjë – Portugali

Ndeshja miqësore mes Spanjës dhe Portugalisë, është mbyllur me rezultatë 0-0.

Miësorja mes Spanjës dhe Portugalisë është mbyllur pa gola, raporton lajmi.net.

Ndeshja ishte e baraspeshuar me të dyja skuadrat që kishin rastet e tyre, por pa arritur të realizojnë ndonjë gol.

Spanja ndeshjen e fundit miqësore para fillimit të “Euro 2020”, e zhvillon më 8 Qershor kundër Lituanisë, ndërsa Portugalia luan ndaj Izraelit më 9 Qershor.

Rezultati përfundimtarë: Spanjë 0 – 0 Portugali.

Postime të ngjajshme
Sport

Mici flet nga Tirana

Sport

Shkëndija nënshkruan kontratë profesionale me mesfushorin 17-vjeçar

Sport

Zyrtare: Trepça ’89 ndahet me futbollistin e njohur

Sport

Tjetër futbollist konfirmon largimin nga Trepça ’89