Sport

Mbyllen tre ndeshjet e tjera në Ligën e Dytë – këto janë rezultatet

Janë mbyllur edhe tre takime tjera të xhiros së pestë në Ligën e Dytë, shkruan Sheshi.info

Shkëndija ka marrë një fitore të madhe si vendas, derisa në stadiumin e Kishnicës ka mundur me rezultat prej 3:1 Vjosën

Ndërkaq, Rilindja 1974 e ka rrëmbyer kreun e Ligës së Dytë pas fitore prej 1:0 ndaj Minatorit. Kurse, Gjakova është mposhtur me rezultat prej 4:2 ndaj Sharrit.

Nesër (e diele) do të mbyllet edhe xhiro e pestë me ndeshjen Vëllazëria – Dardania.

Tabela:

Postime të ngjajshme
Sport

Obërtinca jep dorëheqje, Fushë Kosova emëron trajnerin e ri

Sport

Nga Muriqi, Rrahmani, Hysaj dhe Gjimshiti, zbulohen pagat e futbollistëve shqiptarë në Serie A

Sport

Ndeshje tejet interesante zhvillohen në xhiron e 10-të të Ligës së Parë, këto janë delegimet e plota të gjyqtarëve

Sport

Delegohen gjyqtarët për xhiron e 11-të në Superligën e Kosovës