Blic Plus

Mbush një kuti me fishkzjarre dhe mundohet të “fluturojë”

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Një i ri nga Indiana, që është shtet i ShBA’së, deshi që të shohë se çfarë do të ndodhte nëse qëndronte përmbi një kuti me fishkzjarre. Një ide jo aq e mençur kur merr parasysh se çka ndodhi pastaj.

Djaloshi kërceu me të vërtet pak mbi ajër por rra në tokë menjëherë dhe theu dorën e tij.

Pastaj ai shihet që ngritet dhe pastron trupin nga pluhuri me njërën dorë, por shihet qartë se është lënduar.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Blic Plus

Nuk do ta besoni sa paguhet Arbana për një muaj

Blic Plus

Faton Peci i çon “selam” nga Istogu Bekë Berishës...

Blic Plus

Merkel jep lajmin e madh, Kjo vlen edhe për Shqiptarët që jetojnë në Gjermani

Blic Plus

Letra prekëse e një babi të varfër për të pasurin që ia gërvishti veturën