Sport

“Mbreti” i Australisë ka emër, Besart Berisha realizon dy gola në Australi

Në kuadër të elitës së futbollit austrailian, Western United ka fituar me rezultat 4:1 ndaj Macarthur FC.

Në këtë ndeshje, për Wester Unitedin shkëlqeu sulmuesi nga Kosova, Besart Berisha, raporton “Zeri.info”.

Sulmuesi veteran ishte njeriu i ndeshjes duke realizuar dy gola.

Ndryshe, në shtatë ndeshje këtë edicion, ish-reprezentuesi i Kosovës ka shënuar tre gola.

 

Postime të ngjajshme
Sport

Munishi tregon se pse Prishtina e mposhti Dritën

Sport

Shorti i Europa League, kur dhe ku do të mbahet

Sport

Pasi mposhtën Dritën dhe Llapin, Adenis Shala ka disa fjalë edhe për Prishtinën

Sport

Tigrat e Zi kërkojnë dorëheqjen nga Klodian Duro