Show Bizz

Mbahuni, modelja që u bë e famshme nga finalja Liverpool-Tottenham ‘dridh’ rrjetin me foton e fundit

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Kinsey Wolanski ka ekspozuar gjoksin në imazhin e fundit.

Kinsey Wolanski u bë e famshme në momentin kur u fut në fushë gjatë ndeshjes Liverpool-Tottenham, shkruan lajmi.net.

Madje në rrjete sociale më shumë flitej për bukuroshen amerikane se për finalen e Ligës së Kampionëve.

Kinsey tani ka ‘dridhur’ rrjetin sërish me fotografinë e publikuar në llogarinë e saj në Instagram.

Ajo është shfaqur në bikini një copësh të zeza ku gjithë vëmendjen merr gjoksi i saj me të cilën ka ‘ngacmuar’ imagjinatën e ndjekëse duke e lënë hapur.

regtre

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto