Sport

Mbahet turnir për nder të 98-të vjetorit të themelimit të klubit të Flamurtarit

Në qytetin  e bukur të Vlorës mbahet turnir për nder të 98-të vjetorit të themelimit të klubit të Flamurtarit, shkruan BlicMedia.

Në turnir marrin pjesë Veteranët e Flamurtarit të Vlorës, Veteranët e Tiranës dhe Reprezentacioni i Kosovës.

Dita e themelimit të klubit të Flamurtarit është me 23 mars por për shkak të pandemis është vendosur që turniri të mbahet me këtë datë.

Turniri fillon në ora 11 : 30.

Postime të ngjajshme
Sport

Skenarët që e shpallin Prishtinën kampion këtë fundjavë

Sport

Liridon Leci flet për festimin e tij me shqiponjë: Ishte koha kur Xhaka e Shaqiri kishin bërë këtë gjë ndaj Serbisë

Sport

Liga e Parë, sot do të mësohen dy skuadrat që futen në Superligë

Sport

Prishtina e quan ndeshjen ndaj Gjilanit më të rëndësishmen në tetë vitet e fundit