Lajme

Masaker në Lagjen e Spitalit në Prishtinë, katër të vrarë

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Para pak minutave ka ndodhur një vrasje e katërfishtë në njërën nga lagjet e Prishtinës.
Në fotografitë që ka siguruar BlicMedia shihen viktimat të shtrirë në afërsi të një objekti.

Në vend të ngjarjes shihet se ka dalë edhe Policia. Deri më tani nuk dihen rrethanat dhe motivet e kësaj vrasjeje.

Dëshmitarë nga vendi i ngjarjes kanë thënë se aty e kanë parë një person me kallashnikov.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Lajme

Vuçiq s’arrin ta fus ushtrinë në Kosovë, për 30 sekonda bombardohet Beogradi

Lajme

Nuk jam ateist, Valon Syla tregon se në çka beson

Lajme

E pazakontë: Majmuni shijon rrezet e diellit në ballkonin e një banese në Prishtinë

Lajme

‘Eskalon’ deputeti i VV-së, me akuza ndaj Kryeziut: Po mërzitesh që s’po fiton Radoiçiqi, shyqyr që po iu bien maskat