Show Bizz

Martohen zyrtarisht Aida Doci dhe Naser Qeli

Këngëtarja e njohur, Aida Doçi, për një kohë ishte në qendër të vëmendjes për shkak të lidhjes me menaxherin e saj, Naser Çeli.

Së fundmi, Aida postoi një fotografi në krah me bashkëshortin dhe tregoi se tani janë zyrtarisht të martuar.

“Zyrtarisht të martuar, ti i dhe kuptim jetës time”, ishte mbishkrimi i fotografisë

Postime të ngjajshme
LajmeShow Bizz

Avokatja shqiptare mahnit me linjat e saj trupore

LajmeShow Bizz

Menaxheri i famshëm me postim prekës për vrasjen e Albert Krasniqit

LajmeShow Bizz

Babai i këngëtares shqiptare në gjendje të rëndë pasi infektohet me COVID-19

Show Bizz

Në mes të borës e veshur me bikine, Policja e Kosovës provokon nga Brezovica