Lajme

“Marre, mos abuzo me UÇK’në. Është idiotizëm”, “Lem të foli, t’lutem të foli”

Faton Abdullahu i aderuar së fundi në PDK dhe drejtori i Insajderit Parim Olluri kanë zhvilluar debat të nxehtë në studion e Pressing në T7.

Olluri mendon se PDK i ka meritat për shkatërrimin e këtij vendi ndërkohë Abdullahu thotë se meritat më të mëdha për arritjet e Kosovës i ka partia që ka kandidat për kryeministër Enver Hoxhajn.

“Mos abuzo me UÇK’në” i drejtohet Olluri-Abdullahut i cili tha se “kushdo që flet për UÇK’në ju thoni: S’bën UÇK’ja.

‘Mos abuzo me UÇK’në, është idioteske”, vazhdoi Olluri derisa Abdullahu vazhdimisht i kërkonte fjalën: Lem të foli.

‘Nëse po mundohesh me ma marrë fjalën, s’kam qare pa bertitë’, tha Abdullahu.

‘Marre Faton, Marre’, ia ktheu Olluri.

“Mos mu bon si Imer Mushkolaj këtu duke fol palidhje e me bërtima. Mos ma aktro Imer Mushkolajn. Është marre çka je tu fol, është marre me u fsheh pas UÇK’së’, vijon Olluri.

‘Fol si njeri” kërkon Olluri derisa Abdullahu i përgjigjet: Dëgjo si njeri”.

Postime të ngjajshme
Lajme

Kandidati i PDK-së reagon për sondazhin

Lajme

“Ke pezm ndaj Kurtit”, “Cili pezm o zotëri, a e ka pa çfarë i keni bërë Prizrenit”: Përplasen Hyseni e Pozhari

Lajme

Haradinaj tregon nëse do bashkëpunojë me Vetëvendosjen për referendumin e bashkimit me Shqipërinë

Lajme

Mister i madh në Lezhë, policia rrethon qytetin