Show Bizz

Mario feston ditëlindjen, Kim i bën urim të veçantë

Kim Kardashian e uroi me fjalë zemre Mario Dedivanovic.

Grimeri shqiptar, Mario Dedivanovic sot feston ditëlindjen, me këtë rast pranoi urime të shumta, shkraun lajmi.net.

Natyrisht se me këtë rast nuk mungoi as urimi i Kim Kardashian, e cila ndau disa fotografi të realizuara ndër vite.

“Urime ditëlindjen për një dhe të vetmin Mario”, ka shkruar ylli televiziv në njërën fotografi,

Ajo po ashtu publikoi edhe një fotografi, të cilën e realizoi nga fillimet e bashkëpunimit të tyre, ku të dy duken shumë ndryshe.

“Të njoh për më shumë se një dekadë dhe je personi më besnik që njoh. Shumë i rrallë ta gjesh! Të dua përgjithmonë”, shkruan Kim.

Postime të ngjajshme
Show Bizz

Rehatohet edhe Fifi, ky është i dashuri i saj nga Shqipëria

Show Bizz

Ky djali në foto është një nga reperët e njohur shqiptar

Show Bizz

Capital T habit me veprimin ndaj Ledri Vulës: Artisti që kopjon më shumë

Show Bizz

Tuna merr vendimin e papritur për veten dhe karrierën e saj