Show Bizz

Marina e lumtur në krahë të bashkëshortit, merr një dhuratë të këndshme nga Geti

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Çifti që pak ditë më parë u përfol se janë ndarë, tanimë kanë bërë të ditur se ata janë më të lumtur se kurrë.

Për ti hedhur poshtë të gjitha aludimet që qarkullonin nëpër media se çifti Marina e Geti janë ndarë, ky i fundit publikoi një foto ku nuk la vend për hamendësime/

Ndërsa, Marina Vjollca e Getuar Selimi, para pak çastesh kanë publikuar një foto ku po kalojnë çaste të mira së bashku duke ngrënë darkë.

Por jo vetëm kaq, Marina përmes një Instastory, ka ndarë me fansat një dhuratë tejet të këndshme që ka marrë nga bashkëshorti i saj, Geti.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto