Sport

Maqedoni – Kosovë, kuotat e bastoreve

Bastoret i kanë dhënë avantazhin Maqedonisë në përballjen ndaj Kosovës.

Duke pasur parasysh që luan si vendas, Maqedonisë i është dhënë një avantazh në kuotat e bastoreve për ndeshjen kundër Kosovës.

Fitorja e Maqedonisë ka kuotën 2.45. Barazimi është 3.10, ndërsa triumfi i Kosovës në Shkup, ka kuotën 3.00, përcjell lajmi.net.

Ndeshja mes Maqedonisë dhe Kosovës, është e vlefshme për Play Off të Ligës së Kombeve në Ligën D nga sezoni i parë i kësaj gare.

Kjo sfidë që luhet ditën e enjte, fillon nga ora 20:45.

Postime të ngjajshme
Sport

Tri ndeshje të Superligës zhvillohen sot, kryendeshja në Suharekë

Sport

Gjilani publikon listën e futbollistëve të ftuar për ndeshjen me Besën, ky lojtar do të mungoj sot

Sport

Ky do të jetë presidenti i ri i Barcelonës

Sport

Gazetari kritikon ashpër Lazion për blerjen e Vedat Muriqit