Sport

Maqedoni e Veriut – Kosovë do të zhvillohet në praninë e tifozëve vendas

UEFA ka vendosur që një përqindje e vogël e tifozëve të kthehen në tribuna, kjo pas masave lehtësuese për pandeminë Covid-19.

Pra, tifozëve të skuadrës vendase do t’u lejohet prania në stadiume ndërsa atyre mysafirë jo, shkruan IndeksOnline

Kështu, tifozët maqedonë mund të jenë të pranishëm me 8 tetor në takimin ndaj Kosovës që zhvillohet në kuadër të play-offit të Ligës së Kombeve.

Kujtojmë se Kosova në 5 ndeshjet e zhvilluara, ka 4 humbje, 1 barazimi dhe asnjë fitore.

Postime të ngjajshme
Sport

Arbnor Morina: Humbëm ndeshjen nga dy gabime

Sport

Nuhiu flet pas fitores ndaj Drenicës, ka disa fjalë për futbollistët e tij

Sport

Tahir Batatina: Iu kam thënë futbollistëve, nëse bijmë në Ligën e Parë…

Sport

Rezultatet e ditës në Ligën e Parë