Blic Plus

Manikyri French është ri-kthyer

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Manikyri french hyn në të njëjtën kategori me xhinset me shtrat të ulët dhe celularët me kapak: pjesë e të kaluarës. Shumë popullorë për një moment, të lënë në harresë shkurtimisht më pas. Deri më tani. Tani, thonjtë french janë sërish në modë.

Sado kundër të jeni, dizenjot e Bella Hadid, Hailey Bieber dhe Beyonce do t’ju tundojnë t’i provoni njëherë. Manikyri french është kudo dhe do të pushtojë pjesën e mbetur të 2019-s.

Në dallim nga fundi i viteve ’90 dhe fillimi i viteve 2000, këtë herë mund të përdorni ngjyra më të mbytura ose ngjyra më vibrante./anabelmagazine.com/

Për frymëzim, shihni më poshtë. E keni parasysh procedurën tashmë.

Beyonce
Beyonce

Gigi Hadid

Bella Hadid

Kim Kardashian

Brie Larson

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Blic Plus

Nuk do ta besoni sa paguhet Arbana për një muaj

Blic Plus

Faton Peci i çon “selam” nga Istogu Bekë Berishës...

Blic Plus

Merkel jep lajmin e madh, Kjo vlen edhe për Shqiptarët që jetojnë në Gjermani

Blic Plus

Letra prekëse e një babi të varfër për të pasurin që ia gërvishti veturën