Sport

Manaj vazhdon me gola në Turqi, sot shpëtoi skuadrën nga humbja

Ish futbollisti i Trepçës’89, Arb Manaj duket se e ka kaluar krizën e golave dhe tashmë ka nisur të shënojë rregullisht, shkruan “Zeri.info”.

Pasi shënoi javën e kaluar në Kupën e Turqisë me skuadrën e tij Ankara Keciorengucu, Manaj sot ka realizuar edhe në kampionat, derisa goli i tij ishte vendimtar në shpëtimin e skuadrës.

Manaj në lojë u fut në minutën e 79-të derisa ka realizuar në minutën e 90-të për ta barazuar rezultatin 2:2 që Ankara luajti si mysafirë me Eskisehirspor.

Postime të ngjajshme
Sport

Sot na presin dy ndeshje interesante për ta mbyllur xhiron e 15-të

Sport

Zeqiri: Mezani gaboi në zëvendësime, duhej të futej në lojë ky futbollist

Sport

Ish futbollisti i Gjilanit: Mezani është fajtor, ai duhet të jep dorëheqje!

Sport

Presidenti i Dritës mburret me fitoren, drejtori sportiv e ka me kritikët!