Sport

Man City gati për transferin e vitit

Njëri nga klubet më të pasura në botë, Manchester City, kanë gati ofertën e tyre për të transferuar lojtarin Jack Grealish.

Pep Guardiola e pëlqen shumë lojtarin dhe një transferim i tij në Man City mund të ndodhë këtë muaj.

SkySports raporton se “Citizens” janë gati për të ofruar 100 milionë euro për reprezentuesin e Anglisë.

Grealish dëshmoi se është një lojtar i madh gjatë sezonit të kaluar në Aston Villa, sidomos në ndeshje të mëdha.

Postime të ngjajshme
Sport

Shkëlqen Asensio, Real Madridi mposht bindshëm Mallorcën

Sport

Ronaldo kalon Messin si futbollisti më i paguar

Sport

Valon Berisha publikon pamje të rënda të këmbës pas lëndimit

Sport

Lyoni triumfon me përmbysje ndaj Troyes, kjo është nota e Shaqirit pas golit të shënuar