Show Bizz

Majlinda shfaqet bombastike

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Majlina Zeka edhe pse nuk njihet për ndonjë profesion, ajo ka arritur që të jetë emër i njohur në mediat rozë.

Në secilin imazh ajo shfaq elegancën e saj, ku gjithmonë paraqitet provokatike, shkruan “Kosovarja”.

Edhe këtë herë në imazhin që ka postuar Majlinda ka fokusuar tej mase të pasmet e saj.

Vështirë është që një femër të realizojë linja perfekte si Majlinda. /Kosovarja/

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto