Show Bizz

Majk e quan dy herë “transvestit” Taynan, pastaj bën veprimin e papritur

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Fillon ‘lufta’ mes Majk dhe Tayna!

Rep-artistja shumë e përfolur shqiptare, Tayna, para disa ditëve në emisionin e Luana Vjollcës, deklaroi se rep-artisti gjithashtu i njohur shqiptar, Majk, ka “rënë nga fiku”.

Siç duket kjo deklaratë nuk i ka pëlqyer aspak Majkut, i cili ka vendosur t’ia kthejë asaj publikisht, përmes disa postimeve në profilin e tij në Instagram.

“Ça po thojnë diçka ni transvestit m’ka sha“, “Tranvestitet“, si dhe “pe dini vet…“, ka shkruar Majk në postimet e publikuara në InstaStory, të cilat më pas i ka fshirë.

Në rrjetet sociale menjëherë kanë filluar aludimet se këto shkrime iu janë dedikuar Taynës, por që për to nuk ka reaguar ende rep-artistja.

  

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto