Blic Plus

Ky është moti për ditët në vazhdim

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës, ka njoftuar për motin që parashihet të mbajë nesër dhe pasnesër në Kosovë. “Vendi ynë do të ndikohet nga masat e ajrit me presion të ulët atmosferik. Në këto kushte do të mbajë mot me diell dhe vranësira të cilat…
Blic Plus

Qeni i Afërdita Saraqinit kafshon avokatin Arianit Koci

Avokati i njohur në Kosovë, Arianit Koci, është kafshuar nga qeni i drejtoreshës së Radiotelevizionit 21, Aferdita Saraqini, ku fatmirësisht është jashtë rrezikut për jetën, shkruan Gazeta Metro. Burime të afërta të Metros me avokatin Koci, raportojnë se ai…