Sport

Macja Achille ‘zgjedh’ fituesin e ndeshjes Itali – Turqi

Italia – Turqia është ndeshja që do ta shënojë hapjen zyrtare të Euro 2020.

Ballafaqimi i dy super skuadrave në Stadio Olimpico të Romës do të fillojë në ora 21:00.

Siç është bërë traditë së fundmi, asnjë garë e madhe e futbollit nuk kalon pa një kafshë që parashikon rezultatin.

Macja Achille ka përzgjedhur fituesin e duelit të sotëm.

Ajo u përcaktua për Italinë.

Postime të ngjajshme
Sport

Ja çfarë kishte thënë Eriksen për Kosovën kur ishte në Prishtinë

Sport

Ish-mjeku i Eriksen, jep detajet tmerruese lidhur me futbollistin dhe tregon çfarë mund t’i ketë ndodhur

Sport

ZYRTARE: A&N përforcohet me ish-futbollistin e Lirisë

Sport

Mourinho i çmend tifozët e Romës, po e transferon yllin nga Real Madridi!