Show Bizz

LyricalSon feston pesë vjetorin e martesës (Foto)

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Reperi i famshëm LyricalSon me anë të një postimi në Instagram, me ndjekësit e tij ndau një fotografi të tij së bashku me bashkëshortën, festojne pesë vjetorin e martesës.

“Urime 5 vjet martes’ zemer. Ishalla don Zoti jemi me shendet e gjithmone bashk’. Te don iKuqi. ❤”, ka shkruar ai tek përfshkrimi i imazhit të postuar.

Çifti kanë edhe dy vajza së bashku, për të cilat reperi shpesh flet në këtë rrjet social.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto