Lajme

Lutja e veçantë e kosovares për shefin e Facebookut

Shefi i Facebookut, Mark Zuckerberg, ka marrë një kërkesë të veçantë nga një grua kosovare. Po nëpërmjet Facebookut ajo i ka kërkuar atij që të mbyll mundësinë e hapjes së grupeve në këtë rrjet social.

Mundësia e shprehjes së lirë që e toleron Facebooku i ka ardhë në maje të hundës një kosovareje. Duke qenë pjesë e shumë grupeve të grave në Facebook, ajo është mërzitur nga bisedat mes këtyre grave.

Kjo grua ka frikë nga më e keqja.

Prandaj ajo ka komentuar në një status të Zuckerberg duke i kërkuar atij mbylljen e këtyre grupeve.

Postime të ngjajshme
Lajme

Kompania që transportoi kokainën dhe pronarët e saj

Lajme

A është çmimi arsyeja që Kosova ende nuk ka blerë asnjë vaksinë?

Lajme

Ndodhë në Kosovë: Vetura për pak sa nuk i shtyp publikun që shikonin garat

Lajme

Këta janë të arrestuarit në aksionin e sotëm ku u kapën 400 kg kokainë