Sport

Lushtaku: VAR-i po e dëmton Drenicën

Trajneri i Drenicës, Tahir Lushtaku i ftuar në emisionin “Ekipi A”, ne televizion ATV e ka komentuar golin e realizuar nga Drita perballë Drenicës,

Lushtaku ka thënë se VARi eshte duke e demtuar klubin e Drenices dhe sipas tij, goli I shenuar nga Simonovski, ishte ne poziten jashte loje.

“VARi per mua nuk eshte duke e kryer asnje funksion per mua. Une mendoj qe eshte duke na demtuar”, tha Lushtaku.

Related posts
Sport

Granit Begolli afër marrëveshjes me skuadrën e madhe kosovare

Sport

Këto janë 12 skuadrat që tanimë kanë siguruar kualifikimin nga grupet e Ligës së Kampionëve

Sport

PAMJET: “Shpërthen” stadiumi San Siro, shënohet goli i parë në ndeshjen Milan-Liverpool

Sport

Kroos me gol spektakolar zhbllokon shifrat në ndeshjen Real Madrid – Inter

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *