Show Bizz

Luli, sot feston ditëlindjen, ja si e uron Shyhrete Behluli

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Në familjen e këngëtares së mirënjohur shqiptare, Shyhrete Behluli, sot po festohet.

Bashkëshorti i këngëtares, Luli, sot feston ditëlindjen.

Për ta bërë edhe më të veçantë këtë ditë, artistja ia uroi ditëlindjen me një kujtim të bukur nga rinia, ku shfaqeshin shumë të lumtur përkrah njëri-tjetrit.

“Urime ditelindjen ty dashuria ime, dhe bashkudhetari i jetes sime. Paq shendet dhe lumturi!”, shkroi ajo krahas fotografisë.

Një urim të bukur i dedikoi edhe vajza e tij, këngëtarja e mirënjohur, Engjëllusha Salihu.

“Urime Ditelindja Babi.Te dua shume”, ishte shkrimi që ia shoqëroi ajo fotografisë së publikuar me babain.

Shyhrete Behluli dhe Luan Salihu kanë pesë fëmijë, tre vajza dhe dy djemë.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto