Show Bizz

Luana Vjollca “flakë” në Dubai

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-
Ajo ka arritur të marr vëmendjën e të gjithëve me një fotografi të shpërndarë në llogarinë e saj në Instagram.

Luana është paraqitur e veshur me një fustan të kuq të shkurtër ku ka treguar linjat perfekte trupore, që duket vertetë joshëse.

Kujtojmë që bukuroshja në llogarinë e saj në Instagram numëron mbi 1 milion fansa që është një ndër femrat më të ndjekura në fushën e shoubizit.

Y

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto