Show Bizz

Luana sjell imazhe të reja nga pushimet në Dubai

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Luana Vjollca e nisi në mënyrën më të mirë këtë vit.

Luana Vjollca vendosi që ditët e para të 2020-ës t’i kalojë në Dubai pranë më të dashurve të saj, shkruan lajmi.net.

Ajo ka udhëtuar në atë vend bashkë me Getin dhe Marinën, të paktën këta i kemi parë në imazhet që i postuan në rrjete sociale.

Së fundi, ajo postoi video dhe fotografi të reja nga vendet që i kanë vizituar, ndërsa po e shijon në maksimum qëndrimin në atë vend.

Për ndryshe, Luana përmbylli një vit shumë të suksesshëm, ndërsa paralajmëroi gjëra të mëdha për këtë vit. /Lajmi.net/

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto