Show Bizz

Luana dhe Marina në pushime në Dubai, fillojnë me postimet luksoze

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Motrat Vjollca kanë zgjedhur Dubain për të filluar vitin e ri.

Moderatorja e njohur shqiptare, Luana Vjollca e cila është pjesë edhe e skenës muzikore, në fillim të Vitit të Ri, po shijon pushimet në Dubai.

Luana ka rrëmbyer vëmendje me një fotografi atraktive të publikuar në rrjetin social Instagram, ku numëron mbi 1 milion ndjekës.

View this post on Instagram

Off

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

Ndërkohë, edhe Marina Vjollca po kalon disa ditë pushimi në Dubai.

Ajo po shoqërohet nga bashkëshorti i saj Getoar Selimi, motra Luana Vjollca dhe nga atje po ndajnë fotografi të ndryshme.

Së fundmi Marina ka pozuar pranë një vetura super luksoze e cila duhet se është ‘Lamborghini’.

View this post on Instagram

Walk it, like I talk it…

A post shared by MARINA VJOLLCA (@marina_vjollca) on

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto