Show Bizz

Luana dhe Krenari blejnë shtëpi të re në Tiranë

Prej vitesh janë një nga çiftet më të komentuar në media, por Luana e Krenari vazhdojnë ta mbajnë të fshehtë lidhjen e tyre duke preferuar të mos e bëjnë publike.

Megjithatë fotot ku çifti janë kapur mat nuk kanë munguar dhe po ashtu as informacionet mbi jetën e tyre.

Së fundmi “Prive” ka bërë të ditur se Luana dhe Krenari po investojnë në një shtëpi të re të përbashkët në Tiranë, me një vlerë marramendëse.

Punët në strehën e re të çiftit po vijojnë teksa Krenari nga dita në ditë po zhvendoset në Tiranë ku po punon dhe në nisjen e sipërmarrjeve të reja.

Postime të ngjajshme
Show Bizz

Loredana Zefi shfaqet duke u puthur me personin më të dashur

Show Bizz

Arif Vladi i përgjigjet sërish Adelina Ismailit: Kur unë i këndoja UÇK-së, ti argëtoheshe me muzikë serbe

Show Bizz

A po e rrezikon shtatzëninë Sara me këtë veprim?

Show Bizz

Dj Snake nuk heq dorë nga Marina, shihni ç’bën tani