Sport

Luan Krasniqi uron përvjetorin e Pavarësisë së Kosovës

Boksieri legjendar, Luan Krasniqi përmes një postimi në rrjetet sociale ka uruar ditën e përvjetorit të Pavarësisë së Kosovës.

Shteti i Kosovës sot feston përvjetorin e 13-të të Pavarësisë.

Përmes postimit, ish-boksieri, Krasniqi e ka cilësuar këtë si një ditë të madhe.

“Kosovë, gëzuar ditën e Pavarësisë. Sot para 13 viteve, Kosova u pavarësua. Një ditë e rëndësishme. Një ditë e madhe”, ka shkruar Luan Krasniqi në rrjetet sociale.

Postime të ngjajshme
Sport

Llapi thumbon Ballkanin para përballjes në kampionat

Sport

Luhet në tri ditë të ndryshme, orari i xhiros së 22-të në Superligë

Sport

Munishi tregon se pse Prishtina e mposhti Dritën

Sport

Shorti i Europa League, kur dhe ku do të mbahet