Sport

Luajti për 70 minuta në fitoren e Werder Bremenit, me këtë notë u vlerësua Milot Rashica mbrëmë

Skuadra e Werder Bremenit mbrëmë siguroi kalimin për në fazën çerekfinale në Kupën e Gjermanisë, shkruan Zeri.info.

Skuadra e drejtuar nga Florian Khofledt shënoi fitore me rezultatin 2-0 ndaj Greuther Furth.

Kevin Mohwald dhe Felix Agu shënuan golat e fitores për vendasit, teksa Milot Rashica u aktivizua në këtë ndeshje për 70 minuta.

Reprezentuesi i Kosovës u vlerësua me notën 6.7, teksa nota më e lartë i takoi Mohwaldit, i cili u vlerësua me 8.1.

Postime të ngjajshme
Sport

Zekirija Ramadani nuk deklarohet pas ndeshjes, kjo është arsyeja shumë interesante

Sport

Prishtina fiton krejt në fund të takimit, Leonit Abazi përsëri hero

Sport

Superliga Live: Mbyllet pjesa e parë e ndeshjes, Trepça ’89 – Prishtina

Sport

Superliga Live: Trepça ’89 – Prishtina