Show Bizz

Loredana tregon nëse flet me Mozzikun pas ndarjes

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Këngëtarja e njohur nga Ferizaj, Loredana Zefi, gjatë vitit që lamë pas ka qenë një nga emrat më të lakuar në faqet rozë.

E gjithë kjo pas akuzës që iu bë nga çifti zviceran, ndarjen nga reperi Mozzik e po ashtu edhe për projektet muzikore.

Ajo gjatë natës së sotme (e hënë), është e ftuara speciale në N’drrimin e Natës, ndërsa flet për jetën profesionale e po ashtu edhe për atë personale.

E njëjta po ashtu tregon se si është raporti i saj sot me Mozzik, pasi të njëjtit njoftuan ndarjen e tyre në muajin tetor.

“Mirë jemi, nuk ki qare pa fol se e kemi një vajzë së bashku. Edhe nëse nuk kish ekzistu vajza ne prapë kishim folur, ai më respekton unë e respektoj por njëherë vajzën e kam para meje nuk kam kohë shumë të mendoj për gjëra të tjera”, ka thënë ndër të tjerash biondja.

E pyetur se si e kaloi vitin 2019, megjithëse pati një sërë ngjarjesh të dhimbshme përfshirë edhe sëmundjen e nënës së saj dhe vdekjen e babait, Zefi thotë se ka arritur të kalojë çdo gjë falë Zotit.

“Ky vit është i vetmi që më ka ec shpejt, nëna e sëmurë, babi ka vdekur, ndarja me Mozzik, e lajmet e tjera. Unë besoj në zot, gjithçka ka qenë prej Zotit, i kam kaluar gjërat shumë më mirë saqë e kam menduar”, vazhdon më tej Lori

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto