Show Bizz

Loredana i dedikon këngë vajzës së saj

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Pas bashkëpunimit me Mero, artistin turko-gjerman, me sa duket Loredana do të sjellë këngë dedikuar vajzës së saj Hanës.

Kjo u bë e ditur nga një instastory i reperes.

Ajo lëshoi pak tinguj të këngës dhe mbi video shkroi “Hana Mama”.

Loredana nuk dha më shumë detaje veçse neve na mbetet të presim deri në publikimin e saj pasi në radhë është dueti i parë i saj me Meron./Prive.al

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto